J-games.pl - Japońskie gry | jgames | nintendo | jrpg | forum | snes | wii | nds | ps3 | psp | sega | final fantasy | hentai | mario | zelda | j-rpg | touhou | pokemon | gamecube

Odpowiedz 
 
Ocena wÄ…tku:
  • 0 GÅ‚osów - 0 Åšrednio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5



Post: #1
01-15-2010, 03:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-16-2010 03:50 PM przez Pietrak.)
Pietrak Offline
*


Ilość postów: 14
Dołączył: Dec 2009
$29.23

Znajdź wszystkie posty użytkownika
[PSP]Jak nietrwale przerobić PSP 200x i 300x

Witam, ten poradnik ma za zadanie pomoc i poprowadzenie krok po kroku użytkownika PSP 200x z pÅ‚ytÄ… gÅ‚ównÄ… TA-88v3 jak i usera PSP 300x poprzez instalacje CFW. W obu przypadkach soft musi być nie nowszy niż 5.03. Jeżeli masz któryÅ› z wyżej wymienionych modeli konsol i soft nowszy niż 5.03 w żaden sposób nie skorzystasz z uroków CFW na swojej kieszonsolce. Wymagany jest też ChickHEN(temat o nim niedÅ‚ugo powstanie Wink).

1. Instalacja 5.03 GEN-C.

   a)Instalacja 5.03 GEN-C na "czystej" konsoli z OFW.

Spoiler Otwórz

   b) Instalacja softu na konsoli z CFW od GEN'a

Spoiler Otwórz

Po poprawnym wykonaniu wszystkich kroków możemy cieszyć siÄ™ odpalaniem przeróżnych programów homebrew i gier z karty pamiÄ™ci.

Zacytuj ten post w odpowiedzi


Odpowiedz 


«Starszy wÄ…tek | Nowszy wÄ…tek »


Skocz do:


msgundam.pl - Polski Serwis Mobile Suit Gundam
Forum o Heroes 3